TYSIM DIE MATERIAALco., LTD OPSTAPELEN.  

 

       --DE LEIDER VAN KLEINE ROTERENDE BORINGSinstallatie!

Thuis ProductenHydraulisch Kruippakjegraafwerktuig

Professioneel Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig, TYSIM ce420-7 Elektrisch aangedreven Graafwerktuigen

Certificaat
Van goede kwaliteit Het opstapelen van Installatiemachine voor verkoop
Van goede kwaliteit Het opstapelen van Installatiemachine voor verkoop
Ik zei mijn werkgever, Rafaël, dat van uw product zeer hield, hoop om more and more samenwerking tussen bedrijven te hebben, aangezien ik u vertel dat mijn werkgever met het product zeer tevreden is geweest.

—— Mevr. Bethlehem

Wij worden indruk gemaakt op door uw betrouwbare kwaliteit en perfecte dienst. Wij zullen op ons goede zaken met uw bedrijf verheugen.

—— M. Win Hlaing

Ik ben online Chatten Nu

Professioneel Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig, TYSIM ce420-7 Elektrisch aangedreven Graafwerktuigen

China Professioneel Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig, TYSIM ce420-7 Elektrisch aangedreven Graafwerktuigen leverancier

Grote Afbeelding :  Professioneel Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig, TYSIM ce420-7 Elektrisch aangedreven Graafwerktuigen

Productdetails:

Plaats van herkomst: Jiangsu, China
Merknaam: TYSIM
Certificering: CE and ISO9001
Modelnummer: Ce420-7

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Men is naakte verpakking en algemeen vervoer door overzees met roll-on-roll-off schip. (L*W*H=13860*
Levertijd: 25-45 werkdagen na ontvang de vooruitbetaling
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 10 Set / sets per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
kleur: rood of gedrukt naam: large& super groot hydraulisch graafwerktuig
Voorwaarde: Nieuwe Plaats van herkomst: Jiangsu, China (vasteland)
Merknaam: TYSIM Werkend Gewicht: 78t
Max.Torque: 1674 NM Geschatte snelheid: 3.2/5.2 km/h
Dieselmotormacht: 298KW

Nieuwe TYSIM ce420-7 elektrograafwerktuiggraafwerktuig voor verkoop

TYSIM die MATERIAALco., Ltd OPSTAPELEN is de enige professionele nationale high-tech onderneming van klein R&D en productie en midden die materiaal in China, met ISO9001-kwaliteitsbeheersysteem opstapelen. De producten omvatten hydraulische opstapelende installatie, modulaire opstapelende installatie, hydraulische stapelbreker, de mechanische greep van de diafragmamuur en andere verwante producten. De reeksen van TYSIM Kr kleine opstapelende installaties en de reeksen van KP hydraulische stapelbrekers zijn de binnenlandse beroemde merken.

Nr.PuntEenheidDatum
   GezichtsschopBackhoe
1Machinegewichtt4242
2EmmercapaciteitNormm32.01.8
  Waaierm31.7, 2.0, 2.51.6~2.0
3DieselmotorModel QSM11-C330
  Macht /SpeedkW/rpm246/2100
  De Capaciteit van de brandstoftankL590
4Hydraulisch systeemType De kruising van machts veranderlijk systeem met twee pompen en twee lijnen
  Max. druk van hoofdoliekringMPa32
  Max. stroom van hoofdoliekringL/min.2×320
  Werkende stijl Proefcontrole
  De hydraulische capaciteit van de olietankL480
5PrestatiesSchommelingssnelheidr/min9.6
  Reissnelheidkm/h3.0/5.0
  Max. het trekken krachtKN332
  Klasseerbaarheid%70
  GronddrukMPa0,076
  Het doorgeven tijd van verrichtings16
6Het werk datumBoomlengtemm39007050
  Stoklengtemm26003350
  Max. het graven straalmm771412282
  Max. het graven dieptemm32597707
  Max. het graven hoogtemm920712040
  Max. het leegmaken hoogtemm68788683
  Max. het graven kracht van stokKN213187
  Max. doorbraakkracht van emmerKN244200

 
TYSIM die hydraulisch graafwerktuig ontginnen wordt gekenmerkt met:
1.Face-schop en backhoe is behandeld van 40-220t.
2.Diesel de gedreven motor of de macht zijn beschikbaar voor het graafwerktuig met 46t en hierboven.
3.Voltage sorteer voor macht gedreven graafwerktuig: 380V laag voltage of 6000V-hoogspanning.
 
Professioneel Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig, TYSIM ce420-7 Elektrisch aangedreven Graafwerktuigen
Voordelen
1.Clean energie: Geen milieuvriendelijke verontreiniging, emissieloos.
 
2.Low de verrichting kostte: Vergelijk bij dieselmotor, is de elektriciteit economischer dan diesel.
 
3.Maintenance-vrij: Lagere bedrijfskosten en gemakkelijk onderhoud. Afzonderlijke hydraulische oliekoeler met beter het koelen effect en gemakkelijk onderhoud.
 
4.The de hoofd hydraulische componenten zoals pompen en waarden zijn intemational hoogste merken.
 
5.The hoofd hydraulische componenten van betere kwaliteit van de waarborgenproducten van het intemational de hoogste merk en betere betrouwbaarheid, zoals pompen en waarden.
 
 
Nieuw materiaal
De werkende gehechtheid wordt gemaakt van staalplaat en afgietsels met hoge weerstand die voor de ruwe mijnbouwverrichting toepasselijk zijn.
Verzekert het emmer scherpe deel van het Slijtvaste staal van HARDOX en ESCO teech het lange verrichtingsleven van emmer zelfs op ruwe voorwaarde op mijnbouwplaats.
Professioneel Hydraulisch Kruippakjegraafwerktuig, TYSIM ce420-7 Elektrisch aangedreven Graafwerktuigen
 

Waarom kies ons?
1. Wij zijn de professionele & trustwothy fabrikant van het opstapelen van machines in China.
2. De leverings professionele aangepaste dienst om aan al uw vereisten te voldoen.
3. Onze roterende boringsinstallaties zijn verkocht aan meer dan 7 counstries, zoals Rusland, Australië, Thailand, Zambia en anderen.
4. Concurrerende prijs.
5.Best kwaliteit & de beste dienst.

 

Contactgegevens
TYSIM PILING EQUIPMENT CO., LTD

Contactpersoon: Ms. Camilla

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)